Opinie
Wróżka Otylia – opinie
O umiejętnościach i doświadczeniu każdej wróżki świadczą tylko i wyłącznie opinie jej klientów. Poniżej zamieszczam opinie moich klientów.
Dziękuję
Dziękuję za wróżbę, polecam Panią Otylię.
Opinia
Potrzebowałam konkretnych wskazówek I je otrzymałam.
Polecam
Polecam
Wróżba konkretna, w szybkim czasie.
wróżba
To już kolejny raz, kiedy radzę się Pani Otylii. Jak zawsze niezawodna
Opinia o wróżbie z tarota
Od kilku lat korzystam z pomocy wróżki Otylii. I otrzymuję zawsze trafną radę czy to w sferze zawodowej czy prywatnej. Dużo łatwiej podejmować decyzje i postępować ostrożniej, gdy człowiek wie co może go czekać. Czasem to co się wydaje nieoczywiste jest najlepszym wyborem i to właśnie można otrzymać od wróżki Otylii – dobrą radę. Polecam skorzystać z tej usługi chociaż raz, warto ułatwiać sobie życie.
Rzetelna wróżba
Wróżby Pani Otylii wnoszą światło w moje życie. Są rzetelne, szczere, niosą nadzieję nawet jak nie są po mojej myśli. Polecam!!!
Wróżba
Jestem zadowolona z czytań Pani Otylii , praktycznie wszystko się zgadza co do mojej sytuacji i od kilku lat korzystam właśnie z jej wróżby , więc bardzo precyzyjnie potrafi wyciągnąć / wyczytać z kart Tarota .
Serdecznie pozdrawiam,
Zgodnie z opisem
Polecam z całego serca
Bardzo pomocna wróżba.
Witam, Bardzo pomocna wróżka. Kilka lat temu jak i teraz Pani Otylia wróżyła dla mnie na podstawie Tarota. Wtedy wróżba się sprawdziła. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie 🙂 Życzę wszystkiego dobrego Pani.
Bardzo madre wskazowki
Jak mi zle to proszę o wróżbę u wróżki Otylii a ta mi zawsze daje mądre wskazówki, gdzie się się skupić, gdzie uważać. A to daje nadzieje i wiarę na lepsze. Wiele rzeczy się też sprawdziło Tak więc polecam
Wróżba
Korzystam nie pierwszy raz, gorąco polecam z czystym sumieniem
Tarot
Dzięki Pani mogłam inaczej podejść do moich problemów i odpowiedzi oczywiście trafione do sedna. Treść bardzo dobrze opisana i postawiona jasno. Serdecznie polecam ❤️
Polecam serdecznie!
Korzystam z porad Pani Otylii, ale nieregularnie. Kazda jej porada jest trafna z perspektywy czasu! 🙂 Polecam serdecznie jesli masz watpliwosci!
Opis relacji
Korzystam już któryś raz z pomocy i zawsze pomaga mi to rozjaśnić spojrzenie na sytuację. Nie zawsze są to rzeczy które chciałabym usłyszeć, ale i takie są potrzebne żeby obudzić się i nie szukać w sobie winy co do danej sytuacji. Odpowiedzi są zwięzle i na temat bez owijania w bawełnę. Serdecznie polecam 🙂
Polecam.
Bardzo obszerna odpowiedz na moje pytania. Polecam!!!
Bardzo dziękuję
Bardzo cenię sobie wróżby Pani Otylii i przede wszystkim w nie wierzę bo się sprawdzają .Dziękuję za kolejną i dokładnie czuję to samo co Pani napisała😘
Pozytywnie zaskoczona
Zaskoczona jestem bardzo trafnym opisem mojej osoby.Mam wielką nadzieję, że wróżba sie spełni we właściwym czasie.Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy.
Trudna wróżba
Bardzo trudna wróżba, ale trzeba się za jej pośrednictwem zmierzyć z sobą i z dalszym życiem. Pani Otylia wskazała, bardzo trafnie zresztą, motywy wyborów najbliższej mi osoby. Muszę je po prostu zaakceptować i zacząć zbierać się do kupy. Nauka z wróżby dla mnie – czasem trzeba pozwolić innym żyć po swojemu, nawet, jeżeli to tak bardzo boli.
Polecam
Gorąco polecam współpracę z panią Otylią. To ekspertka z niezwykle szeroką wiedzą i profesjonalnym podejściem. Trafność, z jaką przeanalizowała mój typ osobowości, była imponująca – diagnoza w 100% pokrywa się z rzeczywistością.
po rozkładzie
Dziękuje za nadzieję.
Zawsze zadowolona, nawet jeśli wróżba nie jest po mojej myśli
Dzięki Pani Otyli zawsze łatwiej jest mi podjąć decyzję. Korzystałam z Jej pomocy już kilka razy i na pewno jeszcze zwrócę się do Niej o porade/wróżbe. Nie zawsze karty mówią to, co chciałabym usłyszeć, ale zawsze są to cenne rady i wskazówki, które pomagają podjąć decyzję i spojrzeć na sprawy z perspektywy, której wcześniej nie dostrzegałam.
Zawsze pomocna Pani Otylia
Pani Otylia, nie raz wskazała mi drogę lub rozjaśniła daną sytuację. Podejmując decyzję, zawsze mam gdzieś z tyłu w głowie, że ostrzegała mnie (przed czymś) Pani Otylia. Wiele razy Pani Otylia miała rację. Jej słowa są przeze mnie analizowane i faktycznie są odwzorowane w naturalnym życiu. Jeśli coś mnie trapi, ona pokazuje mi prawdę o danej sytuacji. Nie zawsze jest ona taka jaka chcę, ale zawsze prawdziwa. Zawsze jestem wdzięczna za poświęcony czas i rozjaśnienie sytuacji. I co najważniejsze, z Panią Otylią zawsze jest bardzo dobry kontakt e-mailowy. Zdecydowanie ją polecam i już poleciłam ją wielu osobom, które również skorzystały z jej usługi i są bardzo zadowolone.
Zawsze trafna ocena sytuacji
Pani Otylia profesjonalnie ocenia i opisuje sytuacje.
Jestem pozytywnie zadowolona z wrozby.
Zawsze mozna na Pania Otylie liczyc.
Polecam.
Rozkład na pracę
Bardzo fachowy opis. Rozkład z kart nadzwyczaj mi się spodobał.Co do numerologii to nie do końca charakterystycznie pasujący do mnie przykład.Pozdrawiam 🙂
Celnie!!!
Moja wróżba pasuje w pełni do tego w czym żyję. Czas pokaże dalszy rozwój…
Bardzo pomocna
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej wróżby, na efekty trzeba poczekać jeszcze.
Wrozba
Dziekuje za przeslanie przestronnej wrozby.
Na razie jeszcze za wczesnie stwierdzic czy wrozba sie sprawdzi, jednak opis mojej osoby oraz mojej partnerki jest bardzo trafny. Na pewno wroce do Pani w przyszlym roku po kolejna wrozbe 🙂
Pozdrawiam
Wróżba
Jak zawsze polecam z całego serca :), wróżba szczegółowa, bardzo trafna, dająca możliwość wyboru właściwej drogi 🙂
Zadowolona
Bardzo dziękuję za wróżbę, opis mojej osobowości całkowicie się zgadza.
Dziekuje
Pomaga podjąć decyzję i mieć poczucie że robimy dobrze



